Budete prekvapení, čo podporí Vaše chudnutie. Vyskúšajte zázračný nápoj!

Zdieľať
Fb 91.jpg

Chudnutie je u niektorých ľudí začarovaným kruhom a vlastne takým celoživotným bojom. Dôvodov, prečo ľudia chudnú môže byť veľa. Či už sú spúšťačom zdravotných komplikácií alebo len túžba po vysnívanej postave, chudnutie si môžete uľahčiť jednoduchou metódou. Pomôže Vám jednoduchý recept na prípravu veľmi účinného nápoja.

01 24.jpg

Podporte chudnutie vhodnými potravinami

Pohyb by mal byť prirodzenou súčasťou života. Nie vždy ale dokáže sám o sebe robiť zázraky. Jeho účinok musí byť vždy podporený zdravou a vyváženou stravou. Niektoré potraviny dokážu takmer zázraky. Podporia chudnutie a naštartujú metabolizmus. Preto okrem pohybu myslite aj na vhodne zvolené potraviny, ktoré Vám počas chudnutia dokážu výrazne pomôcť. Takým príkladom je nápoj o 4 prísadách ale s jediným účinkom – chudnutím.

02 13.jpg

Pripravte si účinný nápoj

Nápoj, ktorý Vám uľahčí chudnutie sa skladá zo 4 jednoduchých surovín. Pred prípravou si nachystajte:

  • 5 l minerálnej vody
  • 125 g ovsených vločiek
  • 1 citrón
  • 2 jablká
03 7.jpg

Začnite s jablkami. Tie ošúpte a nastrúhajte na strúhadle. Prilejte vodu a pridajte ovsené vločky. Všetko dobre premiešajte a pridajte ešte citrónovú šťavu. Ak je zmes príliš hustá, pridajte ešte viac vody. Takto pripravený nápoj pite každý deň v množstve asi 1 liter. Jeho pitie zaručuje hladký a bezpečný úbytok hmotnosti. Pri jeho popíjaní nemusíte nijako obmedzovať jedlo. Najväčšie účinky zaručuje, ak ho budete piť ihneď ráno po prebudení a večer pred spaním.

04 6.jpg

Jeho účinky spočívajú v jednotlivých surovinách. Citrón je všeobecne známy ako účinný trik k naštartovaniu metabolizmu. Minerálna voda obohacuje vaše telo o draslík a vápnik, jód a zinok. Ovsené vločky potom čistia telo a zlepšujú prácu celého tráviaceho traktu. Navyše obsahujú mnoho prospešných látok ako sú antioxidanty, vitamíny B1 a B2, draslík, fosfor a železo. Je teda prospešný v mnohých ohľadoch a ako bonus vám pri jeho pravidelnom popíjaní klesne hmotnosť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané