Extra účinný chudnúci čaj so škoricou a bobkovým listom. 3 šálky tohto čaju denne vám výrazne zlepší postavu už po jednom týždni!

Zdieľať
Extra účinný chudnúci čaj
Extra účinný chudnúci čaj so škoricou a bobkovým listom. 3 šálky tohto čaju denne vám výrazne zlepší postavu už po jednom týždni! Foto: depositphotos.com

Nezabúdajte na to, že okrem pitia tohoto „zázračného“ čaju, by ste sa mali aj zdravšie a lepšie stravovať a čo najviac sa hýbať! Takto budú účinky ešte výraznejšie.

Ingrediencie:

  • zelený čaj ( najlepšie sypaný)
  • celá škorica
  • 3 bobkové listy

A postup prípravy :

  1. Jednu polievkovú lyžicu kvalitného zeleného čaju vložte do väčšieho džbánu alebo hrnca a zalejte 8 dcl vriacej vody.
  2. Pridajte 1 kus celej škorice a 3 bobkové listy.
  3. Čaj zakryte a nechajte lúhovať 15 minút .
  4. Preceďte a môžete piť.

Thumb3_cinnamon_and_green_tea.jpg
Ako tento chudnúci čaj užívať?

Aby mal čaj skutočne chudnúce účinky, vypite 3 šálky denne. Pripravte si nápoj vo väčšom množstve naraz a pite ho postupne. Prvú šálku si dajte ráno na lačný žalúdok, druhý môžete po raňajkách a tretí večer po poslednom jedle. Čaj určite neprisladzujte!

Ako to vlastne funguje?

Všetko je v zložení čaju. Pozrite sa na popis jednotlivých zložiek čaju:

Fotorcreated1.jpg

Zelený čaj

Nemá žiadne kalórie a sám o sebe je silným spaľovačom kalórií . Okrem iného jeho pravidelné popíjanie brzdí chuť do jedla, podporuje spaľovanie tukov v oblasti brucha a spôsobuje zvýšenie spotreby energie.

Škorica

Škorica podporuje trávenie, zlepšuje funkciu inzulínu a zabraňuje zvýšenému ukladaniu tukov v tele. Okrem ďalších účinkov je tiež účinným afrodiziakom a zlepšuje stav pokožky.

Bobkový list

Nenápadné aj keď chuťovo výrazné korenie dokáže oveľa viac, než len ochutiť polievku či omáčku. Dokáže výrazne pomôcť aj pri detoxikácii organizmu a podporuje trávenie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané