Najlepšie manželky podľa horoskopu sú tieto, no majú smolu na mužov

Zdieľať
Najlepšie manželky podľa horoskopu
Najlepšie manželky podľa horoskopu sú tieto, no majú smolu na mužov Foto: www.freepik.com

Všetci vám hovoria, že ste skvelá, krásna, múdra a sexy, napriek tomu máte smolu na chlapov? Potom možno patríte medzi tie znamenia zverokruhu, ktoré sú síce dokonalé, ale s mužmi príliš šťastia nemajú.

Napriek tomu, že vám dal vesmír do vienka dar byť tou najlepšou manželkou, nemáte šancu si to vyskúšať, pretože máte smolu na mužov a neustále ste sama. Náš horoskop vám prezradí, ako na tento problém vyzrieť a nájsť si toho pravého, ktorý ocení, aké ste zlatíčko.

Rak 22. 6. až 22. 7.

rak
Najlepšie manželky podľa horoskopu. Väčšinou majú ale smolu na chlapov Foto: www.gettyimages.com

Ženy v znamení Raka sú veľmi krásne, múdre, ambiciózne a nič si nenechajú páčiť, preto sa ich často muži boja. Robia ale veľkú chybu, pretože práve tieto ženy sú tými najlepšími manželkami a matkami. Pre svojho muža by zniesli modré z neba a keď vedia, že sa mu deje bezprávie, bojujú za neho zo všetkých síl.

To, že je Račica stále single, ju trápi, ale nevie, čo robí zle. Veď sa snažia, aby sa všetci okolo nej, a najmä jej partner, mali dobre. Bohužiaľ je taká schopná a všetci z nej majú taký rešpekt, že je to až na škodu, nechcú s ňou totiž byť. Vie, že by ich vždy zatienila. No a ruku na srdce, ktorý muž zvládne byť až na druhom mieste?

Škorpión 24. 10. až 22. 11.

škorpion
Najlepšie manželky podľa horoskopu. Väčšinou majú ale smolu na chlapov Foto: www.gettyimages.com

Ženy v znamení Škorpióna sú tými najobetavejšími manželkami, ktoré sú navyše veľmi skromné a empatické. Neustále riešia problémy iných a často tak zabúdajú samy na seba – a to je to, čo na nich mužov desí. Boja sa, že pre tieto ženy budú prednejší ostatní, než on a prípadná rodina. Neskutočne sa ale mýlia.

Ženy v tomto znamení sú totiž tie dokonalé manželky, ktoré by pre svojho milého snáď aj dýchali. Keď sú zamilované, chcú, aby sa ich náprotivok cítil ako na obláčiku a všetku svoju pozornosť zameria naň. Ich láska má teda neskutočný komfort vo všetkých smeroch. Inak to nie je ani s deťmi, aj o tie je vždy dokonale postarané.

Ryby 21. 2. až 20. 3.

ryby
Najlepšie manželky podľa horoskopu. Väčšinou majú ale smolu na chlapov Foto: www.gettyimages.com

Ryby sú rodinne založené. Vždy im bolo vštepované, že poriadok a čistá domácnosť sú základmi spokojného manželstva. Pokiaľ teda chcete mať doma čisto, upratané, navarené a všetko obstarané, potom je pre vás Ryba tou najskvelejšou manželkou pod slnkom. Bohužiaľ však tieto ženy nemajú príliš vyvinutú empatiu, fungujú skôr ako dobre natreté stroje.

Kvôli tomu majú smolu na mužov. Síce ich dostanú cez jedlo, poriadok a posteľ, ale nevedia s nimi komunikovať, pochopiť ich alebo podporiť, na čo veľa z nich vyslovene čaká. Na tomto nedostatku by inak dokonalé manželky a gazdinky mali zapracovať. Keď to urobia, konečne budú mať aj šťastné manželstvo.

manželia
Najlepšie manželky podľa horoskopu. Väčšinou majú ale smolu na chlapov Foto: www.freepik.com

Je možné, vybrať si manželku na základe znamení horoskopu?

Výber partnera na základe znamení horoskopu je populárnou metódou v astrologii, ktorá predpokladá, že osobnosti ľudí a ich kompatibilita môžu byť do istej miery určené ich zverokruhovými znameniami. Podľa tradičnej astrologickej teórie môže poznanie charakteristík a vzťahov medzi jednotlivými znameniami pomôcť pri určovaní potenciálnej harmonie medzi dvoma ľuďmi.

Astrologická kompatibilita, často nazývaná „synastria“, skúma vzťahy medzi znameniami na základe ich polohy na zverokruhu, pričom sa zohľadňujú aj ďalšie astrologické faktory, ako sú planéty v natalnom horoskope jednotlivcov. Niektoré znamenia sú tradične považované za lepšie kompatibilné na základe ich elementu (ohen, zem, vzduch, voda) a ďalších faktorov.

Je dôležité si uvedomiť, že hoci astrologia môže byť pre niektorých zábavným a zaujímavým spôsobom, ako hľadať porozumenie vo vzťahoch, vedecké spoločenstvo vo všeobecnosti neakceptuje astrologiu ako overenú metódu na predpovedanie osobnostných vlastností alebo výsledkov vzťahov. Láska a vzťahy sú komplexné a ovplyvňujú ich mnohé faktory, ktoré sú ďaleko za rámec toho, čo môže ponúknuť jednoduchá analýza zverokruhových znamení.

Pri hľadaní partnera je dôležité zvážiť širšie spektrum vzájomných vzťahov a kompatibility, vrátane spoločných záujmov, hodnôt, komunikačných štýlov a vzájomnej chemie. Aj keď môže byť pre niektorých zaujímavé brať do úvahy astrologické znamenia, dôležité je pamätať na to, že úspešný a šťastný vzťah vyžaduje viac než len zodpovedajúce sa znamenia na zverokruhu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané