Typ ženy podľa mesiaca narodenia: Aká žena ste podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili?

Zdieľať
Typ ženy podľa mesiaca
Typ ženy podľa mesiaca narodenia: Aká žena ste podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili? Foto: www.freepik.com

Každá žena má iný štýl, iný názor alebo iné myšlienky. Ale niektoré vlastnosti majú spoločné a tie vieme odhaliť aj pomocou mesiaca, v ktorom sa narodili. Prečítajte si, čo vystihuje konkrétne každý mesiac v roku. Platí to aj na vás?

Január

Dámy narodené v januári sú ambiciózne, konzervatívne a seriózne. Chcú kritizovať, ale nechcú hovoriť o svojich pocitoch a často sú uzavreté. Zriedkakedy sa hnevajú, ale majú rady v blízkosti ľudí, ktorí zdieľajú rovnaký pohľad na život ako ony.

Február

Tieto ženy sú veľmi romantické, no mali by ste pri nich zaobchádzať s trpezlivosťou, pretože ich meniace sa nálady nie každý chápe. Dokážu abstraktne myslieť a keď ich zradíte, už ich nikdy neuvidíte.

Marec

Ženy narodené v tomto mesiaci majú silnú charizmu a šarm, sú oddané a lojálne. Ťažko znášajú sklamanie v láske. Tieto ženy sú roztomilé aj keď ich rozrušíte, ale v skutočnosti je radosť žiť s osobou, ako je táto.

Ďalšie mesiace pokračujú na druhej stránke:

Apríl

Tieto ženy sú diplomatky a majú jednoduchú komunikáciu. Sú veľmi úzkostlivé, ak raz niečo praskne, radšej sa vzdialia. Aprílové dievča bude pre vás ten najšťastnejší človek na planéte. Iba tým, ktorí si to zaslúžia, otvoria svoju dušu.

Máj

Ženy narodené v máji sú veľmi vytrvalé a verné svojim zásadám a sú veľmi pekné po fyzickej stránke. Avšak, v kombinácii s ich obtiažnym charakterom sa stávajú nebezpečné pre každého človeka, ktorý sa do nich zamiluje, pretože si to bude pamätať do konca života.

Jún

Tieto ženy sú veľmi kreatívne, komunikatívne a zvedavé. Ale veria, že to je správne – lepšia pravda povedaná tvárou v tvár, než reči hovorené za chrbtom. V láske sú veľmi nebezpeční hráči. Mužov majú ako hračky vo svojich rukách.

Ďalšie mesiace pokračujú na druhej stránke:

Júl

Tieto dievčatá sú veľmi úprimné a nepúšťajú si ľudí blízko tela. Sú tajomné, veľmi inteligentné, krásne a na vyššej úrovni ako ostatné. Nechcú konflikty a sú zdvorilé ku každému. Ak sa do tejto ženy zamilujete, najväčšia chyba bude, ak ju podvediete, pretože ju stratíte navždy.

August

Unikátna kombinácia veľkého srdca a egoizmu. Nehrajte sa s týmito dámami, pretože skôr alebo neskôr ona vyhrá. Napriek tomu, že sú spokojné s neuveriteľným zmyslom pre humor, neumožňujú, aby ich niekto vysmieval. Ony vždy chcú byť v centre pozornosti a nikdy netrpia mužskou nepozornosťou. Muži strácajú svoje hlavy v ich prítomnosti.

September

Tieto ženy sú milé, disciplinované, krásne dievčatá, ale nikdy neodpustia tomu, kto ich zradí. Tak dávajte pozor, aby ste im neublížili, pretože pomsta vás neminie. Septembrové dievčatá chcú dlhé vzťahy. Nie sú to dievčatá na jednu noc. Na druhej strane sú veľmi náročné voči svojmu partnerovi a žiadajú od neho splniť všetky ich požiadavky. Ich myseľ robí chyby bez toho, aby sa spýtala srdca.

Ďalšie mesiace pokračujú na druhej stránke:

Október

Ženy narodené v októbri majú silu demonštrácie a nezávislosti. Majú charakter zo železa, ale sú veľmi emotívne. Zriedka plačú pred ostatnými ľuďmi. Sú chytré, no nemožno otvoriť ich dušu všetkým, pretože vedia, že ľudia majú tendenciu zneužívať iných. Iné ženy často nenávidia zo závisti.

November

Novembrová dáma je vždy o krok vpred pred ostatnými. Okamžite rozpozná lož. Nemali by ste sa hrať s týmito ženami, pretože to pre vás skončí zle. Dôležitá vec, ktorú treba vedieť o týchto ženách – ak ste pripravení počuť pravdu, nikdy sa nepýtajte na ich názor.

December

Tieto ženy sú šťastné, zvyknú byť príliš skoro netrpezlivé, ale za to vždy nájdu spôsob, ako výjsť z akejkoľvek situácie ako víťaz. Ony vedia, ako zdvihnúť náladu. Zvyčajne to trvá len pár minút, aby si vás získali. Ich srdce je veľké, ale keď ich niekedy ľudia zradia, Boh je na ich strane a na konci dostanú, čo si zaslúžia.

Aká žena ste podľa mesiaca
Aká žena ste podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili? Typ ženy podľa mesiaca narodenia: Foto: www.freepik.com

Existujú povahy podľa mesiaca narodenia?

Áno, existujú rôzne teórie a presvedčenia, ktoré pripisujú rôzne charakterové rysy alebo osobnostné vlastnosti ľuďom na základe mesiaca ich narodenia. Tieto presvedčenia často pochádzajú z astrologie, kultúrnych tradícií alebo ľudových povier. Astrologia, napríklad, delí rok na dvanásť znamení zverokruhu, kde každé znamenie predstavuje určitý časový úsek v roku a je spojené s určitými osobnostnými charakteristikami. Tu je príklad, ako môžu byť osobnostné rysy priradené k rôznym mesiacom narodenia na základe zverokruhu:

 • Január (Kozorožec a Vodnár): Ambiciózni, zodpovední, často konzervatívni alebo s unikátnym pohľadom na svet.
 • Február (Vodnár a Ryby): Kreatívni, nezávislí, priatelia humanitárnych príčin, môžu byť aj trochu excentrickí.
 • Marec (Ryby a Baran): Empatickí, intuíciu nasledujúci, s chuťou na nové začiatky a akciu.
 • Apríl (Baran a Býk): Energetickí, odhodlaní, majú radi stabilitu a pohodlie.
 • Máj (Býk a Blíženci): Spoľahliví, milujúci krásu a komfort, zvedaví a komunikatívni.
 • Jún (Blíženci a Rak): Prispôsobiví, sociálni, s hlbokým zmyslom pre rodinu a domov.
 • Júl (Rak a Lev): Citliví, starostliví, majú radi pozornosť a sú hrdí.
 • August (Lev a Panna): Charizmatickí, radi sú v centre pozornosti, detailne orientovaní a pracovití.
 • September (Panna a Váhy): Analytickí, majú radi poriadok, hľadajú harmóniu a spravodlivosť.
 • Október (Váhy a Škorpión): Diplomatickí, lojálni, intenzívni s hlubokými citmi.
 • November (Škorpión a Strelec): Tajomní, vášniví, majú radi dobrodružstvo a učenie.
 • December (Strelec a Kozorožec): Optimistickí, milujúci slobodu, disciplinovaní a cieľavedomí.

Je dôležité poznamenať, že hoci mnoho ľudí nájde tieto charakteristiky zaujímavé alebo dokonca presné, vedecké dôkazy podporujúce astrologiu ako spôsob určovania osobnosti sú obmedzené. Osobnosť človeka je ovplyvnená mnohými faktormi, vrátane genetiky, výchovy, kultúrneho prostredia a osobných skúseností, a nemusí byť priamo spojená s mesiacom narodenia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané