Ombré nechty. Horúci trend v jarnej manikúre 2024

Zdieľať
Ombré nechty
Ombré nechty. Horúci trend v jarnej manikúre 2024 Foto: www.freepik.com

Privítajte jar sviežou a hravou manikúrou. Pre akú sa konkrétne rozhodnúť? Inšpirujte sa najnovšími trendmi v oblasti manikúry, ktoré teraz letia. Zamilujete si najmä ombré nechty, ktoré dokážu byť veselé, ale aj decentné.

Technika ombré si zakladá na farebných prechodoch

Aké sú trendy jarnej manikúry 2024? Stačí sa pozrieť na sociálne siete a budete mať jasno. Jedným z najväčších hitov sú ombré nechty, ktorých tieňovanie je dych vyrážajúce.

Technika ombré pôsobí slušivo na oblečení aj vo vlasoch. Najnovší trend v manikúre dokazuje, že pristane aj nechtom. Tieňovaná manikúra si zakladá na farebných prechodoch, ktoré môžu byť výrazné, ale aj veľmi decentné.

Ombré nechty. Na výbere farieb záleží

V prípade ombré nechtov veľmi záleží na tom, aké farby zvolíte. Veľmi populárne sú ombré nechty v nude odtieňoch, v odtieňoch ružovej alebo v odtieňoch fialovej a ružovej. Čo sa jarnej manikúry 2024 týka, rozhodnúť sa môžete aj pre ombré nechty v pastelových tónoch alebo vo sviežich jarných farbách ako je zelená, žltá, svetlo modrá alebo oranžová.

nechty
Ombré nechty. Horúci trend v jarnej manikúre 2024 Foto: www.gettyimages.com

Aké ombré nechty sú najkrajšie?

Nádherne vytieňované ombré nechty s farebnými prechodmi vynikajú samy o sebe. Je preto zbytočné ich akokoľvek zdobiť trblietkami, kamienkami alebo maľovaním. Tento trend v jarnej manikúre 2024 skrátka dokazuje, že v jednoduchosti je krása.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané